Maybelline UnstoppableEyeliner

Popis

Sportujte perfektní kočičí oči po celý den a zažijte dlouhodobé nošení nezastavitelného oční linky Maybelline New York. Mechanické oční tužky mají samoostřící nástroj, který vám umožní mít vždy ostrý bod, od přirozeného po výrazné. Nyní jste nezastavitelní, protože dodává barvu, která zůstává po celý den pravdivá! Vodotěsná a rozmazaná receptura byla testována oftalmologem a je vhodná jak pro citlivé oči, tak pro nositele kontaktních čoček. K dispozici v 5 velmi nasycených odstínech: Onyx, Cinnabar, Pewter, Sapphire a Espresso.

Tato mechanická vložka definuje oči a poskytuje dokonalé ovládání aplikace

Oční linky zůstanou na svém místě, dokud nejsou omyty

Celodenní oblečení

Hladké klouzání a opotřebení odolné vůči rozmazání

Krok 1: Začněte čáru ve vnitřním rohu horního víčka a táhněte podél linie řas k vnějšímu rohu. Krok 2: Oční linky lze snadno odstranit pomocí Maybelline Expert Eyes 100% bezolejového odstraňovače očního make-upu.

© Maybelline LLC

Ingredience

Isododecane, včelí vosk, karnaubský vosk, Cetyl PEG / PPG 10/1 dimethicone, isoekicosan, trimethylsiloxysilikát, hydrogenovaný glycerol palmojádra, hydrogenovaný palmoglycerid, isopropyl palmitát, tokoferol, alumina, retinyl palmitát, oxid křemičitý, aloe Barbadensis může obsahovat + / -): Oxidy železa, oxid titaničitý, slída, manganová fialka, zelené oxidy chrómu, ferokyanid železitý, ferokyanid železitý amonný, černá 2, modré jezero 1, Carmine

Varování

Varování: Oční kosmetika v poškrábaném, infikovaném nebo podrážděném oku a poškrábání kosmetických očních aplikátorů může vést k poškození očí a v extrémních případech dokonce k oslepnutí. Pokud je vaše oko poškrábané, přestaňte používat veškerou oční kosmetiku a okamžitě vyhledejte očního lékaře. Tento produkt nikdy nepoužívejte v jedoucím vozidle.