PETER THOMAS ROTH Peel & Reveal Kit

Co to je: Třídílná sada kultovních favoritů, která odlupuje, hydratuje a propůjčuje bohatou záři.

Typ pleti: Normální

Péče o pleť: suchost, jemné linie a vrásky a nerovnoměrná struktura

Formulace: odlehčený krém

Zvýrazněné přísady:

– Enzymy ananasu, granátového jablka a keratinázy: Poskytují účinnou enzymatickou exfoliaci pro hladší pokožku.

– 24 K a koloidní zlato: Zvedněte a zpevněte vzhled pokožky a zajistěte viditelně bohatou záři.

– Komplex kyseliny hyaluronové 30%: Pomáhá zlepšovat hydrataci a může přitahovat a zadržovat až 1000krát svou hmotnost ve vodě před vlhkostí ve vzduchu.

Popisky složek: Bez síranů SLS a SLES, parabenů, formaldehydů, látek uvolňujících formaldehyd, ftalátů, minerálních olejů, retinylpalmitátu, oxybenzonu, černouhelného dehtu, hydrochinonu, triklosanu a triklokarbanu a obsahuje méně než jedno procento syntetických vonných látek.

Co ještě potřebujete vědět: Peelingový gel FIRMx® viditelně při masírování na kůži viditelně valí, zvedá a odstraňuje nečistoty. Jeho vícečinný ananas, granátové jablko, keratinázové enzymy a celulóza odkrývají hladší, svěžejší a nověji vypadající pleť. Hydratační hydratační hydratační krém Water Drench® má koncentrovaný komplex kyseliny hyaluronové s koncentrací 30 procent, který hydratuje pokožku tekutým oblakem čisté vlhkosti odebíraným z atmosféry, která hydratuje až 72 hodin, a to i po očištění. Oční náplasti 24K Gold Pure Luxury Lift & Firm Hydra-Gel jsou dokonalým luxusem s infuzí čistého 24-karátového a koloidního zlata k viditelnému zvednutí a zpevnění jemné oblasti očí za pouhých 10 minut.

Tato sada obsahuje:

– 3,4 oz / 100 ml peelingového gelu FIRMx®

– 15 párů x 24 000 zlatých čistých luxusních výtahů a pevných náplastí Hydra-Gel

– Hydratační hydratační krém Hyaluronic Cloud Cream Hydratizer s obsahem 0,67 oz / 20 ml