RevitaLashRevitaBrow Advanced Obočí kondicionér

Popis

Pozoruhodná kosmetická inovace

Vylepšete krásu vašich obočí

Nedráždivý

Pozoruhodná kosmetická inovace

Testováno dermatologem

Klinicky testováno

Testováno na alergii

Nedráždí

Výrazně zvýší krásu vašich přirozených obočí.

Část všech výnosů prospívá výzkumným iniciativám zaměřeným na rakovinu prsu.

Tento hotový produkt nebyl na zvířatech testován.

Vyrobeno v USA

Další informace o produktu:

Nejsme spojeni nebo spojeni s Athena Cosmetics a nejsme licencovaným prodejcem Athena Cosmetics. Společnost Athena Cosmetics zaručuje tento produkt pouze při prodeji prostřednictvím autorizovaných prodejců a nemůže zaručit pravost jakéhokoli produktu prodaného neautorizovaným prodejcem. Nemůžeme zaručit, že se na tento produkt vztahují jakékoli záruky výrobce nebo nárok na slevu jakéhokoli výrobce. Pokud kódy UPC nebo jiné sledovací kódy chybí v jakémkoli kontejneru produktu produktu Athena Cosmetics, uschovejte si prosím nákupní doklad, který vám pomůže při dohledání tohoto produktu v nepravděpodobném případě, že je vadný.

Před použitím si přečtěte informační pokyny uvnitř rámečku.

© Athena Cosmetics

Ingredience

Voda, Extrakt z měsíčku lékařského, Extrakt ze Swertia Japonica, Protein Triticum Vulgare (pšenice), Octapeptid 2, Chlorfenen, Fenoxyethanol, Biotinyl Tripeptid 1, Isopropyl Kloprostenát, Glycerin, Pentylen Glykol, Butylenglykol, Biotin, Sodiumfosforečnan sodný Výtažky z ovoce, celulosová guma, výtažek z kořene ženšenu Panax, extrakt z listů Camellia Oleifera

Varování

Nenechte se dostat do očí. Nepoužívejte, pokud máte známou nebo předpokládanou senzitivitu nebo alergii na některou ze složek na etiketě. Pokud dojde k zarudnutí nebo podráždění, přestaňte jej používat; Pokud zarudnutí nebo podráždění přetrvává nebo je nadměrné, poraďte se se svým lékařem. Protože tento produkt nebyl testován za všech možných podmínek, doporučujeme jej nepoužívat, pokud jste těhotná nebo kojíte, aktivně podstupujete chemoterapii rakoviny nebo do 18 let. Uchovávejte mimo dosah nebo děti.