BRIOGEO Buďte jemný, milý banán + kokosový superfoods vyživující vlasová sada

Co to je: Duo šamponů a kondicionérů, které používají ovocné živiny k udržení zdravých vlasů a vyživující pokožky hlavy.

Typ vlasů: rovný, zvlněný, kudrnatý a kudrnatý

Textura vlasů: tenká, střední a silná.

Problémy s vlasy:

– suchost

– kudrnaté vlasy

– otupělost

Hlavní výhody:

– zvlhčuje

– redukuje zámek

– dodává vlasům lesk

– banán: obsahuje draslík a antioxidanty. hýčkat a chránit vlasy.

– Kokos: zajišťuje nezbytnou hydrataci.

– Avokádo: vyživuje a kondicionuje vlasy.

Složky s popisem: Bez obsahu síranů SLS a SLES, parabenů, formaldehydů, látek uvolňujících formaldehyd, ftalátů, minerálních olejů, retinylpalmitátu, hydroxybenzonu, černouhelného dehtu, hydrochinonu, triklosanu a trikolokarbanu a obsahuje méně než jedno procento syntetických vonných látek. Tyto výrobky jsou také veganské, bez krutosti a bezlepkové a dodávají se v recyklovatelných obalech.

Co potřebujete vědět: Tyto recepty ve stylu koktejlů jsou vaším receptem na zdravé vlasy. Používejte Be Be Gentle, Be Kind ™ Banana + Coconut Nourishing Superfood šampon a kondicionér denně a zdravý vlasový kondicionér. Poté vylepšete svou rutinu pomocí nové masky Avocado + Kiwi Mega Moisture Superfood Mask, která vyživuje vaše vlasy výživou, kterou potřebují a touží. Tato nová maska ​​bez bílkovin je obohacena o zelené smoothie inspirované fytonutrienty, jako jsou špenát, chia semena a kakaový olej, které pomáhají obnovit, udržovat a udržovat vlhkost. Ideální pro všechny typy vlasů, zejména pro ty, které mají suché, kudrnaté nebo kudrnaté vlasy.

Tato sada obsahuje:

– 12,5 oz / 369 ml Be Gentle, Be Kind ™, výživný šampon na polévky s banánem a kokosem

– 12,5 oz / 369 ml Be Gentle, Be Kind ™, Banánový a kokosový výživný kondicionér, Superfood

– 1 oz / 29 ml Be Gentle, Be Kind ™ Avocado a Kiwi Mega Moisture Superfood Mask