GUERLAIN Rituální letní sada Abeille Royale proti stárnutí

Co to je: Kompletní čtyřkrokový rituál péče o pleť s nejlepšími bestsellery z oceněné řady Abeille Royale, která pomáhá pokožce vypadat pevněji, plynuleji a zářivěji.

Typ pleti: Normální, Suchý, Kombinace a Mastný

Obavy o péči o pleť: jemné linie a vrásky, otupělost a ztráta pevnosti a pružnosti

Zvýrazněné přísady:

– Guerlain Exclusive Royal Jelly: Royal Jelly je nejcennější látkou, kterou včely produkují; je vyhrazeno výhradně pro královny včely a nabízí také králičí výživu; Tato složka je inspirována včely a je získávána trvale udržitelným způsobem. Je bohatá na výjimečné živiny a přírodní zdroj uhlohydrátů, bílkovin, lipidů a vitamínů pro péči o pleť; Vyrábí se v chráněném prostředí a nabízí výjimečné výhody pro pokožku.

– Ouessant Honey: Ouessant Island, biosférická rezervace UNESCO, která je domovem černé včely, produkuje med bezkonkurenční čistoty; bohatý na aminokyseliny, stopové prvky a vysoký obsah fruktózy, který nabízí základní složky nezbytné pro revitalizační proces pokožky.

Popisky složek: Bez parabenů. Tento produkt se dodává také v recyklovatelných obalech.

Co ještě potřebujete vědět: Tato výkonná každodenní rutina kombinuje viditelně korekční sílu medu naplněného Abeille Royale Double R Serum s vysoce účinným triem Abeille Royale Anti-Aging Youth Watery pleťovým olejem, medovým nektarem a očním krémem bojovat s viditelnými známkami stárnutí.

Včelí produkty jsou některé z nejúčinnějších přírodních látek pro pokožku. Guerlain získal aktivní sílu a vytvořil Abeille Royale: kolekce péče o pleť s Pure Royal Concentrate, která snižuje viditelné známky stárnutí a podporuje klíčové mechanismy v procesu hojení, aby neustále zlepšovala vzhled pevnosti a vyhlazovala vzhled vrásek.

Tato sada obsahuje:

– 1,7 oz / 50 ml Abeille Royale Double R Serum

– 1,3 oz / 40 ml Abeille Royale Anti Aging Honey Nectar Lotion

– 0,17 oz / 5 ml Abeille Royale Anti-Aging Youth Watery Facial Oil

– 0,1 oz / 3 ml Abeille Royale oční krém